Reference

2. místo MČR 2020
1. místo Golem Classic 2019
1. místo Kahan Cup 2019
1. místo GP Ostrava 2019
2. místo SmartLabs Cup 2019Toto je moje proměna. Jak dlouhou mi to trvalo? Fotka vlevo byla pořízena 13.2.2019 a fotka vpravo 10.11.2019 - takže téměř 9 měsíců práce. Objem a těžké váhy, tvarování a tisíce opáček, rýsování a pekelná dieta. No a na otázku "Stojí ti to za to?" pohotově odpovím ANO! Neskutečný zážitek!

Za 10 let praxe jsem poznala jen pár takto odhodlaných lidí. Příjdou za vámi s cílem zhubnut a netuší, že změní kompletně svůj životní styl. 4 měsíční proměna Slávky je toho příkladem. Doslova omládla, zhubla 10kg tuku, připravuje si krásná chutná jídla a ten příliv energie je neskutečný. Spolu cvičíme 3x týdně a 2x týdně chodí na pás nebo schody. Nezapomíná na venkovní procházky a vaří podle mého jídelníčku, který si už umí obměňovat. Žádná dieta a trápení, ale správné nastavení mysli. Slávka jede vše na 100 %.Že váha je pouze nic neříkající číslo, dokazuje klientka Terka. Hmotnostní úbytek během 4 měsíců jsou pouhé 2 kg, ale na postavě je to znát mnohem více. Ze začátku jí to šlo dost ztuha a podléhala nástrahám lenosti a alkoholu. Poslední měsíc už to její hlava pochopila a jde to. A věřím, že to dotáhne ke své spokojenosti.


1. místo Grand Prix Fitness Brno 2018
1. místo Partners Cup Čelákovice 2018

Sice jen půl roku spolupráce, ale krásně jsme to všechno zpracovaly, vysekaly břišáky, rozšířily záda a vydřely zadek. A co víc? Necelé dva roky od porodu a podařily se hned dva úspěchy po sobě.

Bez Tebe bych to já nedokázala a Luky (přítel) se mnou nevydržel ♥ Jsi prostě už naše. Nejlepší, lidská, přirozená, přímá. Normálně normální a to je dneska vzácný. Vážíme si Tě. Děkuju za všechno! Tvoje vedení úplně mega profi. Nemám slov. Zážitky ještě pořád vstřebáváme.


1. místo Mistrovství ČR 2017, kategorie masters
1. místo Grand Prix Fitness Brno 2016
2. místo FitBalance IFBB International Cup 2016
2. místo Mistrovství Moravy 2016
4. místo Mistrovství ČR 2016, kategorie masters
11. místo Mistrovství ČR 2016

Soňa je zářným příkladem toho, že skvělá forma se dá udělat i ve věku 35+. A navíc stále zraje jako víno.

Děkuji nejmilejší a nejlepší trenérce Petře Urbánkové a členkám Angels Teamu za to, že jsem se mohla zúčastnit Mistrovství ČR. Nezapomenutelná zkušenost a 4. a 11. místo je pro amatéra krásná odměna.
I na "stará" kolena se dá zamakat :-)2. místo Mistrovství ČR 2016 + nominace na ME
1. místo Mistrovství Moravy 2016 + absolutní vítězství
2. místo Mistrovství Moravy 2015
4. místo Mistrovství ČR 2015


Malá, nenápadná zrzka s větším pozadím (původních 103 cm dokázala za 3 měsíce zmenšit na 86 cm). Takovou jsem ji poznala. Stačila jen úprava jídelníčku, přitvrdit v tréninku a Pavla slaví své první úspěchy. Je totiž úžasný dříč a má neskutečný potenciál, věřím že dosáhne svých cílů.

Peťku jsem oslovila na počátku letošního roku s tím, že bych se chtěla zúčastnit soutěže v kulturistice. Po prvním společném tréninku a chvilce rozmýšlení bylo rozhodnuto, že půjdu do kategorie bodyfitness a to hned na jarní soutěž. Peťka mi byla v průběhu celé přípravy velkou motivací a oporou. Trpělivě mě vedla, odpovídala na veškeré mé dotazy a při společných trénincích pro změnu nekompromisně hecovala k lepším výkonům. Díky tomu jsem ve své první závodní sezóně dosáhla skvělých výsledků. Spolupráce s Peťou tím však nekončí, naopak. Už mám plány na další jarní sezónu a pod Peťčiným vedením doufám v ještě lepší výsledky než letos.
1.2.2015, 57 kg, 21 % tuku
10.5.2015, 50 kg, 10 % tuku
6. místo Mistrovství ČR 2016
4. místo Mistrovství Moravy 2016
1. místo Kubík Fitness Classic 2015 Ostrava
3. místo GP Jalex Krnov 2015
2. místo Smartlabs cup 2015 Brno

Dnešní den plný stresu,shonu,zážitků. Zakončený tím nejkrásnějším, co si může člověk v tomto sportu přát!
Bylo to úžasné...stále tomu nelze uvěřit, ale ten sen se stal skutečností. Všem zúčastněným, ne jen v mém "sportovním", ale i osobním a pracovním životě DĚKUJI!!


1.2.2015
15.11.2015

17.4.2016
17.4.2016

S Honzou jsem začala spolupracovat v říjnu 2015, kdy vážil 111 kg a měl 33 % tělesného tuku. Během 5-ti měsíců, kdy striktně dodržoval upravený jídelníček a kromě společných tréninků si sám ještě přidával další sportovní aktivity (tenis, plavání, kardio na ellipticalu doma), spálil 22 kg tělesného tuku. Výsledek jeho snažení můžete vidět na přiložených fotkách.
Update listopad 2016
Aktuální váha 78 kg, 12% tuku, za rok naší spolupráce Honza spálil 27 kg tuku
Dobrý den, tak jsem si udělal výtvarné a selfíčkové odpoledne a výsledek posílám v příloze. Srovnávací fotky jsou z období říjen 2014 až únor 2016. Hubnout jsem začal od března 2015 (125 kg). Od konce října 2015 jsem pak začal hubnout s Vámi a startovali jsme na těch 111 kg. Ty fotky jsou morbidní, tak se nelekněte :-).


březen 2015 - říjen 2015

listopad 2016


1. místo Mistrovství Moravy juniorů 2015
1. místo Mistrovství ČR juniorů 2015

Splnil se mi sen!!!
Minulou a tuto neděli, jsem prožila nejkrásnější chvilky v mém životě a já bych chtěla poděkovat spoustu lidem, kteří při mně stáli! V první řadě je to moje úžasná a skvělá trenérka a  brilantní závodnice Petra Urbánková, která věřila tomu, že se dokážu připravit ve chvílích, kdy jsem o závodech ani nepřemýšlela. Bylo to těžký, ale spolu jsme to zvládly a já jsem šťastná, že jsem ji nezklamala. Díky, díky, díky !!!

1.2.2015, 56,5 kg, 22 % tuku
6.6.2015, 49 kg, 10 % tukuMČR Pole Dance 2013 - 6. místo
European Pole Sport Championship 2013 - 15. místo
MČR Pole Dance 2014 - 4. místo

Jana ke mně dochází na tréninky 1-2x týdně od začátku roku 2014. Cvičení v posilovně bere jako doplněk, kde se zaměřujeme hlavně na sílu.

Po prvním společném tréninku (léto 2013), jsem si myslela, že už Lukáše neuvidím a ejhle, už je to něco málo přes rok a naše spolupráce stále trvá. I když skoro vůbec nejedl, dopracoval se k téměř 120ti kilům. Věřím, že to dalo Lukášovi hodně práce, změnit od základů svůj životní styl (počítač, počítač, něco na zub, počítač, překulit na bok, brambůrky, počítač, spát...).

Můj úkol tedy byl takového "líného" mladého muže motivovat k pohybu a ke změně stravování.

Co říká Lukáš o naší spolupráci:
Nejtěžší je začít, přiznat si že tohle není způsob života, který si člověk představoval a najít v sobě touhu to změnit. Měl jsem štěstí že se mě ujala Peťa a pomohla mě ukázat, že to není tak těžké a stačí jenom chtít, pryč se všema myšlenkama že se musí držet dieta a cvičit do zbláznění. Stále i po roce cvičení se snažím smířit s myšlenkou, že první věc co jsem musel začít dodržovat, bylo víc a pravidelně jíst, i když s tou pravidelností občas bojuji. Nějaké výsledky už taky máme, ale změnil se mi pohled na sebe, a přiznávám že chci stále ještě víc, díky tomu jsem byl schopný se zvednout i od počítače, pořídit si kolo a začít si víc užívat života.

24.10.2014 jsme konečně dosáhli druhého cíle a na váze se objevilo dvoumístné číslo - 98kg! 


S Jaruškou jsem spolupracovala od roku 2012 a pod mým vedením se jí podařilo dosáhnout těchto úspěchů v mistrovských soutěžích IFBB v kategorii bikiny fitness:

6. místo na Mistrovství ČR 2013
5. místo GP Fitness Vyškov 2012Zdeňka jsem připravovala na mistrovské soutěže v kategorii physique IFBB v roce 2014. Na mistrovstí Moravy a Slezka obsadil v nabité kategorii 9. místo.

Petra Lancouchová, věk 31 let, na mateřské dovolené

Loni v listopadu jsme ve spolupráci s InCore fitness vyhlásili soutěž "Ukaž, že na to máš!" Ze všech soutěžících jsme vybrali jednu adeptku, která se s námi od ledna pustila do proměny těla na 3 měsíce. A jak to všechno dopadlo můžete zjistit


Pavel N., věk 37 let, čalouník

Když Pavel nastoupil do programu, měl nadváhu. Přesto že se sportu věnoval, dopracoval se nevhodným stravováním ke klasické taťkovské postavě, byl bez energie, trpěl únavou a měl špatné stravovací návyky. Vážil 110,5kg, měl větší břicho, ochablé a zkrácené svaly a špatnou kondici. Jeho cílem bylo dostat se s váhou na 90kg. K tomu bylo potřeba upravit jeho pohybový a stravovací režim. Musela jsem ho naučit jak má správně a pravidelně jíst. Vysvětlila jsem mu, které potraviny jsou vhodné a které nevhodné při hubnutí, jak z hlediska nutričních hodnot tak kvality. V tréninku jsme se zaměřili na spalování tuku, posílení horní poloviny těla, hlavně břicha a zad a protažení zkrácených svalů. Za 8 týdnů spolupráce, jsme změnili od základů jeho životní styl.
Pavel v programu zhubl 15kg tuku, nabral 1kg svalů a v pase má o 14cm méně. Má to však i negativní stránku, Pavel bude muset obměnit šatník – jeho současná velikost je o 2 čísla menší. 


Aleš C., věk 37 let, práce všeho druhu

U Aleše muselo dojít ke kompletní změně životního stylu. Stres, žádný pohyb, špatná strava, kouření a nedostatek spánku se na mladém muži značně podepsalo. Postupně jsme začali měnit stravovací návyky a přidávali pohyb. A jak sám Aleš říká, zvyk se vytváří 21dní, proto když vytrval ve cvičení, nakonec se mu stal pravidelný pohyb drogou. S jídelníčkem ještě trochu bojujeme (hlavně na večírcích), ale nic se nemá přehánět a jak vidíte, výsledek je i tak obrovský a 7kg tuku je znát.


Lucie D., věk 32 let, lektorka a konzultantka v IT


Nepravidelná strava, ale o to pravidelnější návštěvy fast foodů se na mě začaly podepisovat. Proto jsem začala chodit na sálové aktivity. A i když jsem se po nich cítila mnohem líp, váha dolů nešla.V minulosti jsem posilovnu už několikrát zkusila, ale vždy jsem toho zase nechala, nevěděla jsem pořádně, co tam cvičit a hlavně jak. Takže když jsem se rozhodla to zkusit znovu, bylo mi jasné, že to musí být s trenérem. Hned po prvním měsíci jsem věděla, že pro mě je to to pravé. Nejsou to jen cviky na strojích, jak jsem se ze začátku obávala. Peťka mi připravuje tréninky, u kterých se bavím, a hlavně je v nich vždycky něco nového.
Kila šla dolů, a co pro mě bylo a je důležitější, dolů šly moje rozměry. Velikost 36 jsem měla naposledy na VŠ a musím přiznat, že je moc příjemné, mít ji znovu. A samozřejmě je nutné hlídat si jídelníček, vyhýbám se tukům a bílému pečivu. Na druhou stranu drobným hříškům ve formě sladkostí se rozhodně nebráním, a když hřeším víc, je tu cvičení a běhací pás.